MUSIL REALITY

Mladá, rodinná firma se zkušenostmi s realitami v Olomouci a blízkém okolí. Jejich prodejem, správou a financováním se zabývají  již od roku 2003. Základem je především  poskytování nadstandardních a komplexních služeb pro naše zákazníky. Hledáte-li zkušenou realitní kancelář z Olomouce s přátelským a profesionálním jednáním, obraťte se na nás! Musil reality – služby doporučené přáteli.

 

LOTOS REALITY

http://www.lotosreality.cz

Realitní kancelář opírající se o 20-ti leté zkušenosti na trhu s nemovitostmi. Zpočátku působila pod názvem Sdružení realitních makléřů Lotos Reality, od roku 2003 je firma zapsaná v obchodním rejstříku jako veřejná obchodní společnost. Již touto právní formou chce u svých klientů a partnerů posílit důvěru v úspěšnou a seriózní spolupráci při realizaci obchodních případů.

 

ZIPHOME

http://www.ziphome.cz

Rychlý prodej, nemovitosti bez realitky, přístup k neveřejným nabídkám. Chcete prodat? Rychleji a snadněji už to snad ani nejde. Vložíte nabídku o vše ostatní se postará zipHOME. Vaši nabídku spárují s tisíci poptávkami v jejich databázi, navíc ji budou inzerovat na prestižních realitní serverech vč. Srealit. Navíc poradí, jak zvládnout prohlídky i jak jednat se zájemci.

 

 

RK Lorenc

http://www.rklorenc.cz

Realitní kancelář s poctivým a zodpovědným přístupem k Vaší nemovitosti, se zabývá zprostředkováním prodeje a pronájmu. Na tomto trhu již mají letité a bohaté zkušenosti, vlastní několik nájemních domů, kde také nabízí byty k pronájmu. Při prodeji nemovitostí zajišťují veškerý právní servis – kupní smlouvy, úschovy, vklad do katastru nemovitostí, odhady nemovitostí, energetické průkazy, vyhotovení a podání přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí, veškeré nájemní smlouvy.